Правила креативної спільноти IZONE

Правила – дані загальні правила поведінки, що встановлюються Адміністрацією для всіх Учасників та Відвідувачів (їх окремих груп) з метою безпечної експлуатації IZONE і безпечного перебування на його території Учасників та Відвідувачів, а також інших осіб, включаючи, але не обмежуючись, антитерористичну і протипожежну безпеку, з метою забезпечення прав та інтересів Учасників та Відвідувачів, Адміністрації, а також інших третіх осіб, що є обов'язкові для виконання Учасниками і Відвідувачами. Правила доводяться до відома Учасників та Відвідувачів шляхом розміщення їх на Офіційному сайті IZONE в мережі Інтернет за адресою: www.izone.ua.

Зміни Правил Адміністрацією доводять до відома Учасників та Відвідувачів в такому ж порядку.

IZONE CREATIVE COMMUNITY Далі по тексту (IZONE) - креативний простір, що являє собою сукупність об'єднаних загальним позначенням об'єктів нерухомого та рухомого майна, розташованого за адресою: 04071, м. Київ, вул. Набережно-Лугова, буд.8.

Територія IZONE - загальна територія IZONE, включаючи місця, куди відповідно до встановлених Адміністрацією правилами дозволений (можливий) доступ Учасників та Відвідувачів:

  • завжди заборонений - технологічні приміщення, місця розміщення спеціального обладнання, місця проведення робіт, зони розвантаження (вантажні ліфти) і т.п. (Далі по тексту - Заборонені Зони);
  • обмежений, тобто можливий лише при певних умовах - офісні приміщення співробітників IZONE, адміністративні, складські приміщення, евакуаційні, пожежні, запасні виходи і т.п. (Далі по тексту - Обмежені Зони);
  • дозволений, тобто, можливий з дотриманням режиму роботи IZONE, якщо спеціально не обмежений Адміністрацією - вестибюлі, вбиральні (туалети), загальні проходи, публічний простір, літні тераси, внутрішні дворики, павільйони, магазини IZONE і т.п.) (далі - за текстом - Вільні Зони ).

Адміністрація - організація, професійна команда, яка здійснює управління IZONE, і (або) інші уповноважені особи засновниками IZONE.

Відвідувачі - особи, що відвідують IZONE для особистих або інших цілей.

Учасники IZONE – особи (фізичні, юридичні) з якими у Адміністрації існують юридичні правовідносини з метою співпраці, надання послуг, виконання робіт, оренди та / або інші відносини на розсуд Адміністрації IZONE на території Open Space.

Парковка - використовувані під парковку бетонні покриття IZONE (їх частини) для тимчасового розташування вело, авто і мототранспорту. (далі по тексту - наземна парковка).

Служба контролю - особи, які виконують функції забезпечення порядку, безпеки, організації доступу Відвідувачів і Учасників в IZONE і контроль за дотриманням ними Правил поведінки в IZONE CREATIVE COMMUNITY.

Пункти громадського харчування - ресторани, кафе, «лаундж» зони, мобільні точки прийому їжі, бари, розташовані на території IZONE.

Open Space - приміщення 3 та 4 поверху IZONE, які призначені для розміщення Учасників на підставі існуючих довгострокових юридичних правовідносин.

1.1. Територія IZONE є приватною власністю, в зв'язку з чим засновники IZONE самостійно з метою дотримання принципів недоторканності приватної власності, свободи договору, сумлінності і диспозитивності визначають зміст Правил і умови перебування (місцезнаходження) на Території IZONE Учасників та Відвідувачів, відповідно до норм чинного законодавства України.

1.2. Фактом відвідування IZONE Відвідувачі та Учасники погоджуються з Правилами в повному обсязі, приймають їх і зобов'язуються їх неухильно дотримуватися. У разі незгоди повністю або в будь-якій частині з Правилами, з вимогами Адміністрації, Служби Контролю Відвідувач і / або Учасник повинен відмовитися від відвідування IZONE (покинути територію IZONE), якщо інше не передбачено умовами існуючих правовідносин між IZONE і його Учасником.

1.3. Оскільки адміністрація не здійснює діяльність з реалізації товарів, робіт, послуг Відвідувачам, на неї не поширюються положення про публічний договір (ст.633 ЦК України) та законодавства про захист прав споживачів. Надання доступу Відвідувачам в IZONE здійснюється засновниками IZONE в порядку реалізації ним своїх правомочностей, як розпорядника майна, з метою придбання Відвідувачами товарів (робіт, послуг) у Учасників IZONE та інших третіх осіб (магазини, Пункти громадського харчування і т.д.), які здійснюють свою діяльність в IZONE за договором з засновником IZONE. На прохання Відвідувача Адміністрація має право надавати Відвідувачу сприяння в захисті його прав та інтересів у відносинах із зазначеними третіми особами.

1.4. Адміністрація вживає заходів для забезпечення безпечного і комфортного перебування Відвідувачів і Учасників в IZONE, недопущення заподіяння шкоди Відвідувачам і Учасникам або їх майну на Території IZONE, куди дозволений доступ Відвідувачів і Учасників і яка не перебуває у винятковому володінні та / або користуванні третіх осіб.

1.5. Відвідування IZONE в цілому або в його окремих частинах може бути обмежена Адміністрацією для цілей, зазначених у визначенні – «Правила», розділу «Терміни та визначення», даних правил, в тому числі, але не виключно, шляхом визначення місць, в які доступ Учасників та Відвідувачів заборонений або обмежений, встановлення режиму роботи IZONE або його окремих частин, введення пропускного режиму при доступі в певні частини IZONE і / або в певний час, відмови в доступі в IZONE Відвідувачам і / або Учасники, що не відповідають вимогам правил і / або порушують їх, тощо.

1.6. Відвідувачу, якому відмовлено у відвідуванні IZONE зобов'язаний негайно покинути Територію IZONE (частини IZONE) і не робити спроб проникнення на неї. Дії Служби Контролю, що на думку Відвідувача, не відповідають правилам, можуть бути оскаржені останнім в Адміністрацію. Оскарження зазначених дій не зупиняє необхідність у виконанні відповідних вимог Служби Контролю.

2.1 Вільні зони IZONE призначені тільки для відпочинку, харчування (в Пунктах громадського харчування), покупок, отримання послуг і / або вільного перебування.

2.2. Відвідувачу і Учаснику забороняється:

2.2.1. Курити на території IZONE (за винятком спеціально відведених місць).

2.2.2. Порушувати громадський порядок, проявляти явну неповагу до громадян, учасників IZONE, що супроводжується грубою нецензурною лайкою, образливе чіпляння до них.

2.2.3. Ініціювати сварки, бійки, інші конфлікти, приймати в них участь, проявляти агресію до оточуючих, здійснювати хуліганські дії.

2.2.4. Організовувати незаконні або несанкціоновані Адміністрацією збори, в тому числі з використанням різного роду гасел, плакатів, транспарантів, приймати в них участь.

2.2.5. Робити спроби проникнення в Заборонені Зони або в Обмежені Зони IZONE без права виконання умов перебування в останніх.

2.2.6. Перебувати в IZONE без одягу, з голим торсом, або з зовнішнім виглядом, що виражає явну неповагу до громадян, учасників IZONE, та що ображає людську гідність і громадську мораль.

2.2.7. Перебувати на Території IZONE з тваринами (за винятком собак-поводирів).

2.2.8. Залишати дітей без нагляду.

2.2.9. Залишати сумки і особисті речі без нагляду.

2.2.10. Бігати, стрибати, підніматися на огорожі, перила, технічні споруди, заходити на озеленені території та в службові приміщення, оформлені відповідними інформаційними табло, зістрибувати з будь-якої висоти.

2.2.11. Сидіти на сходах, підлогах, огорожах і тротуарах.

2.2.12. Заходити в убиральні кімнати під час проведення там прибирання.

2.2.13. Ходити по мокрій підлозі і покритті.

2.2.14. Чіпати, переміщати інвентар, прикраси, ялинкові іграшки, елементи декору IZONE, меблі, а також будь-електричне обладнання, без узгодження з Адміністрацією.

2.2.15. Псувати будь-яке майно IZONE або третіх осіб, здійснювати будь-якого роду незаконні зазіхання на нього.

2.2.16. Заходити за огородження місць проведення ремонтних або будь-яких інших видів робіт.

2.2.17. Перебувати на Території IZONE в стані алкогольного сп'яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль, а також наркотичного, токсичного сп'яніння, або під впливом психотропних речовин.

2.2.18. Розпивати пиво та напої, що виготовляються на його основі, алкогольну та спиртовмісну продукцію на Території IZONE, за винятком Пунктів громадського харчування, де здійснюється реалізація алкогольної продукції.

2.2.19. Споживати на Території IZONE наркотичні засоби або психотропні речовини без призначення лікаря, інші одурманюючі речовини, а також палити в місцях, не призначених для цих цілей.

2.2.20. Проносити на Територію IZONE:

  • Вибухові речовини, вибухові пристрої;
  • Спиртні напої;
  • Будь-яку зброю і (або) патрони до неї, боєприпаси;
  • Засоби самооборони, електрошокові пристрої, механічні та автоматичні аерозольні розпилювачі всіх видів;
  • Токсичні речовини;
  • Колюче-ріжучі предмети;
  • Піротехнічні засоби.

2.2.21. Створювати тисняву на Території IZONE.

2.2.22. Без узгодження з Адміністрацією проводити будь-якого роду маркетингові, стимулюючі, рекламні, пропагандистські заходи (включаючи музичні та театральні виступи), поширювати рекламну та іншу інформацію, здійснювати торговельну чи іншу комерційну діяльність.

2.2.23. Займатися бродяжництвом та (або) жебрацтвом.

2.2.24. Вчиняти інші дії, що порушують громадський порядок, виражають явну неповагу до громадян (відвідувачів, учасників), ображають людську гідність і громадську мораль, заподіюють шкоду життю, здоров'ю або майну третіх осіб, або створюють загрозу заподіяння такої шкоди.

2.3. Відвідувач зобов'язаний:

2.3.1. Повідомити Службі Контролю про наявність при собі предметів, з якими доступ в IZONE згідно з Правилами заборонено, забезпечити залишення таких предметів за межами території, на яку здійснюється доступ (в особистому транспорті, в спеціально обладнаних камерах зберігання при наявності таких і т.п.).

2.3.2. На вимогу Служби Контролю пред'являти до огляду великогабаритні сумки, коробки. Виконання зазначеного вимоги є одним з умов пропуску Відвідувача в IZONE або на його певну частину.

2.3.3. Дотримуватись відповідних законів України, Правил та вимог Адміністрації, Служби Контролю.

2.3.4. Покинути Територію IZONE в разі пред'явлення такої вимоги Адміністрацією, Службою Контролю.

2.3.5. Дотримуватися вимог чинного законодавства, цих Правил, а також правил та вимог, що встановлюються для Відвідувачів та Учасників IZONE і іншими третіми особами при веденні ними діяльності на Території IZONE.

2.3.6. Дбайливо і економно ставиться до всього обладнання, офісних меблів, матеріалів і енергетичних ресурсів. У разі псування устаткування, офісних меблів, інших засобів та / або їх крадіжки, в тому числі коли така шкода заподіяна відвідувачами Учасника - відшкодувати Адміністрації збитки у відповідності до цих правил, домовленостей в рамках існуючих юридичних правовідносин, а також чинного законодавства України.

2.4. Відвідувач має право:

2.4.1. Отримувати повну інформацію про режим роботи IZONE, Адміністрації, окремих учасників (орендарів) IZONE, діючих Правилах.

2.4.2. Відвідувати Вільні Зони IZONE з урахуванням режиму роботи IZONE і його окремих частин і з дотриманням вимог даних Правил.

2.4.3. При відвідуванні публічних заходів IZONE здавати верхній одяг в Гардероб за наявності такого. Послуги зберігання речей у гардеробі виявляються третьою особою, залученими Адміністрацією для цих цілей. Інформація про таку третю особу розміщується в місці знаходження Гардероба. Правила користування Гардеробом встановлюються зазначеною третьою особою. Претензії за якість відповідних послуг, та в зв'язку з заподіянням шкоди при їх наданні пред'являються Відвідувачами безпосередньо зазначеній третій особі.

2.5. IZONE оголошується зоною без зброї, що означає безумовну заборону для будь-яких осіб, окрім співробітників Служби Контролю, проносити на Територію IZONE зброю, в тому числі холодну і зброю самооборони, патрони, інші боєприпаси, вибухові речовини, пристрої.

2.5.1. Відвідувач та / або Учасник зобов'язаний залишити зброю за Територією (межами) IZONE або відмовитися від її відвідуван- ня. Зброя може бути залишено Відвідувачем або Учасником в його особистому транспорті, що перебуває на паркуванні, під відповідальність Відвідувача або Учасника до якого прибув Відвідувач, та при умові виключення Відвідувачем доступу третім особам до залишеної зброї.

2.5.2. У разі обладнання в IZONE спеціальних місць зберігання зброї Відвідувач має право скористатися таким місцем зберіган- ня в порядку і на умовах, що встановлюються особою, що здійснює таке зберігання (Графік роботи і ін.). Повернення зброї з таких місць зберігання проводиться тільки при залишенні Відвідувачем Території IZONE, після підтвердження їм факту здачі відповідної одиниці зброї на зберігання і за умови знаходження Відвідувача в тверезому стані, а також за відсутності його участі в будь-який конфліктах на Території IZONE.

2.5.3. Доступ на Територію IZONE Учасників зі зброєю можливий тільки для співробітників правоохоронних органів, що знахо- дяться при виконанні своїх службових обов'язків, та які мають право на носіння зброї. Доступ надається таким співробітникам правоохоронних органів на їх вимогу і після пред'явлення ними співробітникам Служби Контролю свого службового посвід- чення і фіксації останніми в спеціальному журналі персональних даних такого Відвідувача / Учасника, реквізитів посвідчення, дати, часу і факту пропуску такого Відвідувача і / або Учасника зі зброєю.

3.1. Адміністрація дозволяє на безоплатній основі доступ на Паркування транспортних засобів Учасників та Відвідувачів з дотриманням режиму роботи Парковки і Правил, однак не робить Відвідувачам послуги зі зберігання і (або) охорону транспортних засобів, у зв'язку з чим не несе відповідальності за збереження транспортного засобу Відвідувача, а також за шкоду, заподіяну транспортному засобу третіми особами.

3.2. Рух, зупинка, стоянка на території Парковки здійснюються відповідно до вимог Правил дорожнього руху України (ПДР), в тому числі в частині дорожніх знаків і розмітки, а також з дотриманням цих Правил, вказівок Адміністрації, Служби контролю.

3.3. Відповідно до положень Закону України «Про дорожній рух» №3353-XII від 30.06.1993 року, Закону України «Про автомобільний транспорт» №2344-III від 05.04.2001 року, а також Правил дорожнього руху - Адміністрація самостійно визначає правила користування парковкою і має право перемістити (видалити з території Парковки) транспортні засоби учасників і / або Відвідувачів, розміщені з порушенням правил, в тому числі за рахунок останніх, з метою, зазначеною в розділі «Терміни та визначення», поняття «Правила», в тому числі для забезпечення безпеки дорожнього руху, усунення перешкод руху транспортних засобів і (або) пішоходів. У зазначених випадках ризики випадкового пошкодження або загибелі транспортного засобу та іншого майна несе Відвідувач і / або Учасник, який допустив порушення.

3.4. Дотримуватись швидкісного режиму (швидкість руху по території парковки 5-10 км / год).

3.5. Відвідувачам / Учасникам забороняється:

3.5.1. Допускати незаконне значне перевищення обмеження швидкості руху транспортних засобів (більш ніж на 30 км / ч), навмисне різкі прискорення, гальмування, зміни напрямку їх руху, підвищений шум від них (агресивне водіння).

3.5.2. Порушувати вимоги дорожніх знаків, розмітки, правил дорожнього руху.

3.5.3. Паркувати авто, вело, мототранспорт на проїжджих частинах, в'їздах і виїздах, поза зонами паркувальних «кишень», біля вхідних воріт в IZONE розташованих на території, на місцях для інвалідів у відсутності відповідного права, а також в будь-яких інших місцях, крім спеціально відведених для паркування місць, позначених відповідною розміткою.

3.5.4. Допускати зупинку, стоянку транспортного засобу в порушення дорожніх знаків і розмітки, в тому числі під виглядом аварійних (з включенням знаку аварійної зупинки) (в тому числі висаджувати і забирати пасажирів навпроти входів в IZONE), іншим чином створювати або стимулювати створення будь-яких пробок (заторів ), зниження пропускної здатності території, призначеної для руху транспортних засобів.

3.5.5. Проїзд великовантажних машин, тракторів, великих автобусів для приватних груп Учасників без узгодження з адміністрацією IZONE.

3.5.6. Розміщувати на парковці вантажні автомобілі з дозволеною максимальною масою 2,5 т і / або займають більше одного паркувального місця.

3.5.7. Залишати авто, вело і мототранспорт на території IZONE на ніч.

3.5.8. Виробляти ремонт і технічне обслуговування автомобілів, а також їх миття.

3.5.9. Допускати пошкодження, руйнування дорожнього покриття, дорожніх знаків, розмітки, іншого майна на парковці.

3.5.10. У разі ДТП на Парковці або безпосередньо біля в'їзду на неї Відвідувач і / або Учасник зобов'язаний виконати вимоги ПДР, а крім того, негайно сповістити будь-якого із співробітників Адміністрації, Служби Контролю для надання ними сприяння в якнайшвидшому усуненні наслідків ДТП з метою відновлення безперешкодного руху транспортних засобів і громадян.

3.5.11. Проведення комерційних / рекламних, пропагандистських заходів без письмового дозволу адміністрації IZONE.

3.5.12. Збір різного роду пожертвувань, розповсюдження листівок.

3.5.13. Використовувати Паркування в цілях, не пов'язаних з рухом, зупинкою, стоянкою транспортних засобів і рухом пішоходів, в тому числі для будь-якого роду змагань, гонок, зборів і зустрічей.

3.5.14. Розпивати спиртні напої і пиво.

3.5.15. Пересуватись на роликових ковзанах, скейтбордах, велосипедах і т.п. по дорогах і місцях стоянки машин, IZONE території з обмеженнями на такий рух, щоб уникнути нещасних випадків.

3.6. Адміністрація має право перекривати рух і / або припиняти доступ до Паркування, окремих її частин в разі проведення будь-яких заходів чи іншої необхідності, а також встановлювати місця, за межами яких Парковка для певних осіб (наприклад, працівників, орендарів IZONE) або категорій транспортних засобів заборонена.

3.7. Транспортні засоби, припарковані в невстановленому місці, можуть бути евакуйовані. Співробітники Служби Контролю IZONE мають право зупинити, попередити або видалити з території IZONE порушників вищенаведених правил. Порушники будуть нести відповідальність, згідно з чинним законодавством України.

3.8. IZONE не несе відповідальності за власність Відвідувачів і Учасників на території парковки.

4.1 Учасник має право користуватися територією, приміщеннями в IZONE до яких згідно з існуючими юридичним правовідносин надається доступ, в тому числі всім обладнанням, яке знаходиться в таких приміщеннях.

4.2. Учасник має право користуватися всім обладнанням (в тому числі кухонним, санітарним), офісними меблями, комп'ютерною технікою, а також гігієнічними засобами в приміщеннях, доступ до яких дозволений. Адміністрація IZONE бере на себе щомісячне забезпечення таких приміщень, згідно з додатком, що є невід'ємною частиною даних правил.

4.3. Учасник має право підключати до електромереж додаткове обладнання, виключно за згодою Адміністрації. Адміністрація не несе відповідальності перед учасником і / або третіми особами за шкоду, заподіяну електронному обладнанню Учасника через порушення останнім даного положення (перевантаження мережі), а також якщо така шкода була заподіяна через погодні умови (удар блискавки, і т.п .) і / або дій комунальних служб, що надають такі послуги.

4.4. Учасник має право користуватися приміщеннями IZONE з 9.00 до 23.00 в будні дні, без обмеження періодів і кількості відвідувань.

4.5. Учасник має право скористатися додатковими послугами, що надаються IZONE згідно прайсу на такі послуги, який буде діяти на момент надання послуг.

4.6. Перебуваючи в IZONE, Учасник зобов'язаний при розмові (в тому числі по мобільному телефону) розмовляти не голосно, щоб не заважати роботі інших Відвідувачів і / або учасників. Дотримуватися загальноприйнятих правил пристойності.

4.7. Учасник зобов'язаний дбайливо й ощадливо відноситься до всього обладнання, офісних меблів, матеріалів і енергетичних ресурсів. У разі псування устаткування, офісних меблів, інших засобів та / або їх крадіжки, в тому числі коли така шкода заподіяна відвідувачами Учасника - відшкодувати Адміністрації збиток згідно з цими правилами, домовленостями в рамках існуючих юридичних правовідносин, а також чинним законодавством України.

4.8. Учасник зобов'язаний використовувати обладнання, тільки за його цільовим призначенням. Забороняється проводити не узгоджене втручання, в тому числі зміну існуючих налаштувань, самостійний ремонт, а також здійснювати інші несанкціоновані дії, які можуть порушити часткову або повну роботу обладнання.

4.9. Учасник має право користуватися Інтернетом, після отримання пароля від Адміністрації. В ході використання мережі Інтернет на території IZONE забороняється відвідувати сайти, що містять шкідливі файли, матеріали порнографічного змісту, матеріали, що пропагують тероризм і расизм, і інші сайти, вміст яких заборонено законодавством України. У разі невиконання вищезазначених правил Учасник самостійно несе відповідальність за їх порушення в рамках чинного законодавства України, при цьому, в разі безпосереднього виявлення таких фактів, Адміністрацією IZONE буде вжито заходів для їх припинення з наступним повідомленням про них уповноважених представників правоохоронних органів.

4.10. Всі Учасники та їх представники, відвідувачі зобов'язані дотримуватися правил протипожежної безпеки та знати 1) шляхи евакуації; 2) розташування вогнегасників і принципи їх роботи; 3) порядок дій при пожежі. Адміністрація не несе відповідальність за порушення правил пожежної безпеки Учасником та / або його відвідувачами.

4.11. Адміністрація не несе відповідальності за збереження особистих речей Учасників та / або їх відвідувачів. Кожен Учасник та / або його відвідувач самостійно вирішує питання їх збереження.

4.12. Переміщення обладнання, в тому числі, переміщення майна / обладнання за межі певного місця їх розміщення на поверсі і / або в будівлі, можливий тільки за умови отримання дозволу на такі дії в письмовій формі від Адміністрації IZONE. Дозвіл на переміщення майна оформляється на підставі листа звернення від Учасника на ім'я уповноваженого представника IZONE із зазначенням деталей і необхідності на вчинення таких дій. Після отримання письмової резолюції (погодження) Адміністрації на листі зверненні про надання дозволу здійснити певні дії, Учасник отримує право на їх вчинення в робочий час IZONE. Аналогічний порядок діє і відносно власного обладнання Учасників.

У разі втрати або виявлення будь-яких речей Відвідувач або Учасник зобов'язується звернутись до Адміністратора IZONE з відповідною заявою, або передати на зберігання знайдену річ. Якщо факт втрати речі в IZONE був виявлений, після того як такий Учасник або Відвідувач покинув територію подати заявку можна за тел.: +38 (050) 499 09 97 в будні дні з 12:00 до 20:00.

ТОВ «Хімекс ЛТД» (далі по тексту IZONE Creative Community або IZONE) поважає ваше право на недоторканість приватного життя та конфіденційність ваших персональних даних, отриманих у результаті користування цим Сайтом та вживає всіх заходів, необхідних для збереження їх конфіденційності та безпеки, у тому числі використовуючи загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту від можливої втрати, неналежного використання, зміни чи знищення. Враховуючи особливості та загрози у інформаційному просторі, IZONE, все ж не може гарантувати абсолютного захисту ваших даних, але зробить все можливе, щоб ваші персональні дані були максимально захищені.

Обробка даних фізичних осіб (Ім'я, телефон, адреса електроної пошти) здійснюється відповідно до законодавства України і згоди Користувача, наданої Користувачем при прийнятті положень цієї Угоди на Сайті.

Реєструючись на Сайті, Користувач як суб’єкт персональних даних та/або законний представник суб’єкта персональних даних повністю приймає усі положення цієї Угоди щодо персональних даних і цим надає згоду обробку персональних даних за умови дотримання їх захисту з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних», з метою надання сервісів і послуг користувачу, а також комунікацій з Користувачем (наприклад, інформування у SMS-повідомленнях або електронною поштою щодо інших подій, послуг тощо).

Користувач погоджується, що з метою кращого налаштування сервісу IZONE може опрацьовувати та використовувати узагальнену (не персоніфіковану) статистичну інформацію про використання користувачами сервісу, що збирається з використанням в т.ч. куки-файлів, статистичних он-лайн сервісів тощо.

Щодо усіх питань, пов’язаних із обробкою, місцем зберігання та використання ваших персональних даних, звертайтеся за електроною адресою info@izone.ua або за адресою для кореспонденції IZONE: IZONE, вул. Набережно-Лугова, 8 Київ, 04071 Україна.

Згода дається на термін, необхідний для досягнення мети, зазначеної в п. 1, і може бути відкликана за заявою, направленою володільцю персональних даних.

Завантажити PDF